Artykuł Dodaj artykuł

Targi HORECA® – spotkajmy się w Krakowie

Przed nami kolejna edycja Targów HORECA®/GASTROFOOD/ENOEXPO®, która odbędzie się

Targi HORECA® – spotkajmy się w Krakowie

Przed nami kolejna edycja Targów HORECA®/GASTROFOOD/ENOEXPO®, która odbędzie się 

w terminie 4-6 listopada br. To jedna z najważniejszych imprez w Polsce integrująca branże gastronomiczną, hotelarską oraz winiarską. Jeśli do tego dodamy wartościowy program szkoleniowo-warsztatowy w ramach Akademii wiedzy HORECA® i ENOEXPO® oraz możliwość spotkania ze znakomitymi szefami kuchni i ekspertami, to szybko okaże się, że warto sobie zaplanować wizytę w EXPO Kraków. 

Jak co roku podczas targów prezentowane będzie kompleksowe wyposażenie dla hoteli, pensjonatów, restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych. Ważną część ekspozycji stanowić będzie żywność i napoje oraz największa w Polsce oferta wina z różnych stron świata. Targi HORECA®/GASTROFOOD odbywają się równocześnie z Międzynarodowymi Targami Wina w Krakowie ENOEXPO®, które jako jedyne w Polsce umożliwiają biznesowe spotkanie producentów i importerów wina z sektorem HoReCa.

W tym roku targi mają szczególną misję, mogą pomóc wielu firmom wyjść z kryzysu w okresie spowolnienia gospodarczego. Jak zapewnia Grażyna Grabowska, prezes zarządu Targi w Krakowie Sp. z o.o.

– To właśnie targi stymulują rozwój każdej dziedziny biznesu, tak nastawionego na rynek wewnętrzny jak i zewnętrzny, dają impulsy do rozwoju i pomagają wprowadzić innowacje. Bezpieczna wymiana informacji, kontaktów, bezpieczne miejsce sprzedaży towarów i usług oraz miejsce zdobywania wiedzy – to właśnie targi.

Nie inaczej będzie w tym roku. Zobaczymy nowości produktowe, które pozwolą bezpiecznie i optymalnie prowadzić biznes hotelarski i gastronomiczny. Województwo Małopolskie zaprosiło do udziału kilkanaście firm, które na wspólnym stoisku w ramach projektu Innowacyjna Małopolska zaprezentują nowoczesne rozwiązania dla sektora HoRaCa. Nie zabraknie wykładów i szkoleń związanych z aktualnymi wyzwaniami, które przeprowadzą eksperci m.in. z Hotele Plus, Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, GastroWiedza.pl, Czasu Wina oraz The Best Chef. W tym roku będzie można także wziąć udział w 3-dniowych warsztatach kulinarnych, które poprowadzą znani szefowie kuchni. A wszystko w bezpiecznych warunkach.

Jak zapowiada Iwona Miliszkiewicz-Bielak, team leader Targów HORECA®/GASTROFOOD/ENOEXPO®

– Jednym z najczęściej podnoszonych tematów w rozmowach zarówno z wystawcami, jak i zwiedzającymi, jest bezpieczeństwo sanitarne. Dlatego podjęliśmy działania oraz wdrożyliśmy procedury, które pozwolą zorganizować targi bez zakłóceń oraz umożliwią bezpieczne spotkania wystawców ze zwiedzającymi. Określona ilość gości, zachowanie odstępów między uczestnikami, szerokie ciągi komunikacyjne, maseczki, przyłbice, środki dezynfekujące na terenie całego obiektu pozwolą na komfortowe uczestnictwo w wydarzeniu i bezpieczne budowanie relacji biznesowych ze stałymi i nowymi klientami, którzy deklarują swój udział w listopadowym wydarzeniu. 

Rejestracja online dostępna na www.horeca.krakow.pl umożliwia pobranie bezpłatnego biletu i jest jedyną rekomendowaną procedurą wstępu na targi.

Więcej o targach na: www.horeca.krakow.pl.

Artykuł został dodany przez firmę

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. 

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły