Artykuł Dodaj artykuł

Hybryda-gastro.pl - profesjonalna hurtownia gastronomiczna

Hurtownia gastronomiczna Hybryda-gastro.pl, to profesjonalny dystrybutor szeroko rozumianego sprzętu do gastronomii.

Hurtownia gastronomiczna Hybryda-gastro.pl, to profesjonalny dystrybutor szeroko rozumianego sprzętu do gastronomii. Firma ta działa na terenie całego kraju, oferując swym klientom możliwość skorzystania z najnowszych rozwiązań z zakresu sprzętu gastronomicznego.

Grille gastronomiczne

Zmywarki podblatowe

Dzięki zmywarkom podblatowym czyszczenie naczyń na skalę restauracji będzie jeszcze efektywniejsze. Urządzenia te charakteryzują się dużą pojemnością i wydajnością, dzięki czemu skutecznie radzą sobie one z dużą ilością naczyń. Zmywarki posiadają szereg dodatkowych akcesoriów, dzięki którym korzystanie z nich (zwłaszcza na dużą skalę) jest jeszcze łatwiejsze. Jednym z takich rozwiązań jest moduł zmiękczający wodę, dzięki któremu nie ma potrzeby ciągłego oczyszczania zmywarki z kamienia.

Grille gastronomiczne

Profesjonalne grille gastronomiczne to szczyt marzeń każdego miłośnika grillowanego jedzenia. Urządzenia te wyposażone są w specjalnie ukształtowane ruszty, których położenie może być regulowane w dowolny sposób przez użytkownika. Co więcej, grille te charakteryzują się dużą powierzchnią użytkową i mocą. Dzięki temu można na nich przygotować dużą ilość potraw i to w relatywnie krótkim czasie. Ważnym atutem tych urządzeń jest też możliwość podtrzymania w ich stabilizowanej temperatury przez dłuższy czas.

Taborety gastronomiczne

Dzięki taboretom gastronomicznym można przygotowywać potrawy w dowolny, preferowany przez siebie sposób. Taboret taki posiada najczęściej specjalną, gazową powierzchnię grzewczą, dzięki której przygotowanie potraw jest jeszcze łatwiejsze. Cechą charakterystyczną taboretów jest stosunkowo niewielka wysokość, dzięki czemu może przy nich pracować znacznie większa grupa kucharzy.

Piece elektryczne gastronomiczne

Elektryczne piece gastronomiczne to profesjonalne urządzenia (najczęściej zasilane napięciem 400 V), dzięki którym możliwe jest jednoczesne przygotowywanie dużej ilości potraw i to w relatywnie krótkim czasie. Cechą szczególną pieców jest ich duża pojemność, co oznacza, że mogą one "obsłużyć" jednocześnie wiele różnorodnych zamówień.

Piece konwekcyjno parowe

Piece konwekcyjno parowe to specjalistyczne modele pieców, w których szczególną rolę odgrywa zjawisko konwekcji. Co więcej, modele te wyposażone są w specjalne parownice, dzięki którym możliwe jest podgrzewanie potraw za pomocą pary (duszenie). Dzięki piecom możliwe jest zachowanie w potrawach większej ilości witamin i innych, korzystnych dla zdrowia substancji odżywczych.

Podsumowując, Hybryda-gastro,pl to hurtownia, która oferuje nie tylko profesjonalny, ale też różnorodny sprzęt gastronomiczny, który jest dopasowany do potrzeb każdego klienta.


HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55
E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl

NIP: 6312312497, REGON: 241677598
ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice