Wydarzenia i targi Dodaj wydarzenie

Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD i Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD i Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

2021-09-17 - 2021-09-19 Łódź targi

Organizator:
Miejska Arena Kultury i Sportu Sp z o.o.
al. Bandurskiego 7
94-020 Łódź
łódzkie, Polska

Dane kontaktowe:

tel.: 42 272 15 01
e-mail: info@targi.lodz.pl


Adres:

al. Bandurskiego 7 94-020 Łódź
łódzkie, PolskaTargi natura FOOD i beECO należą do grona najważniejszych wydarzeń branży produktów ekologicznych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Po wyjątkowej, chwalonej przez wszystkich za odwagę i atmosferę tegorocznej edycji, w 2021 roku po raz kolejny spotkamy się w Atlas Arenie. Jedna z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce doceniana była, przez odwiedzających imprezę, jako miejsce bezpieczne, które zapewniało komfortowe warunki do spotkania całej branży produktów bio i eko. Tak też będzie w 2021 roku.

W trakcie trzydniowych targów (17 – 19 września) uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję do zapoznania się w jednym miejscu i czasie z szeroką ofertą wysokiej jakości produktów wytwarzanych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych producentów i przetwórców. W Atlas Arenie odbędzie się prezentacja wysokiej jakości produktów ekologicznych, naturalnych, regionalnych i tradycyjnych, a to zaledwie początek. Na długiej liście atrakcji znajdą się pokazy i warsztaty kulinarne, spotkania branżowe i wiele innych. To wszystko sprawi, że po raz kolejny będzie można stwierdzić, że „serce ekologii” bije w Łodzi, a ta niezmiennie pozostaje „NATURAlnym” wyborem dla wszystkich miłośników bioproduktów i ekożywności.

Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD i Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO - zdjęcie

Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD i Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

02-10-2020 - 04-10-2020 Łódź

Targi natura FOOD i beECO należą do grona najważniejszych wydarzeń branży produktów ekologicznych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Po wyjątkowej, chwalonej przez wszystkich za odwagę i atmosferę tegorocznej edycji, w 2021 roku po raz ko...

Czytaj więcej

 
  • Wydrukuj stronę