Wynik wyszukiwania

 
Trwa kampania marki Winiary „Pomagamy w gotowaniu i niemarnowaniu” zdjęcie

Trwa kampania marki Winiary „Pomagamy w gotowaniu i niemarnowaniu”

Problem marnowania żywności w Polsce jest ogromny: każdy z nas wyrzuca średnio ponad 230 kg różnego rodzaju produktów rocznie.

Czytaj więcej

 
Produkt roku 2015 dla marki WINIARY! zdjęcie

Produkt roku 2015 dla marki WINIARY!

Marka WINIARY po raz kolejny udowodniła, że jest marką innowacyjną łącząc domową kuchnię z inspirującymi pomysłami! Konsumenci docenili produkt Grochówka Rodzinna Zupa WINIARY prestiżowym tytułem „Produkt Roku. Wybór Konsumentów – Innowacja 2015”.

Czytaj więcej

 
Nie ma to jak zupa. Zmiksuj ją na zdrowie! zdjęcie

Nie ma to jak zupa. Zmiksuj ją na zdrowie!

Gorąca, gęsta i pełna składników odżywczych – taka właśnie jest prawdziwa, domowa zupa. To także świetny sposób na wykorzystanie tego co mamy w lodówce, urozmaicenie dania na przekąskę czy kolację, czy wprowadzenie do menu większej ilości warzyw. 

Czytaj więcej

 
Dynia – królowa jesieni zdjęcie

Dynia – królowa jesieni

Sezon na dynie uważamy za otwarty! To właśnie o tej porze roku, kiedy dynie są najbardziej dojrzałe, możemy cieszyć się bogactwem witamin, które zawierają. Poznaj już dziś ciekawe przepisy, które pozwolą Ci wykorzystać to warzywo w kuchni i kulinarnie zachwycić najbliższych!  

Czytaj więcej

 
Zdrowe przekąski na sylwestrowy stół. Jak nie dać się pokusie w karnawale? zdjęcie

Zdrowe przekąski na sylwestrowy stół. Jak nie dać się pokusie w karnawale?

Po bożonarodzeniowym spokoju i odpoczynku przychodzi czas na karnawałowe szaleństwo. Sylwester to początek najbardziej rozrywkowego okresu  w roku. Karnawał rządzi się swoimi prawami i to nie tylko w kalendarzu. Czy można połączyć imprezową atmosferę ze zdrowym i smacznym jedzeniem? 

Czytaj więcej

 
Dwa Produkty Roku od Nestlé zdjęcie

Dwa Produkty Roku od Nestlé

Polscy konsumenci nagrodzili aż 2 produkty z portfolio Nestlé w plebiscycie „Produkt Roku. Wybór Konsumentów – 2015”. PRINCESSA Zebra wygrała w kategorii Słodyczy – wafelków, a WINIARY Rodzinna Zupa Grochówka zwyciężyła w kategorii Zup w torebkach.

Czytaj więcej

 
Co przyniesie tłusty czwartek? zdjęcie

Co przyniesie tłusty czwartek?

Tłusty czwartek to dzień, w którym wielu z nas pozwala sobie na chwilę zapomnienia. Puszyste pączki oblane lukrem i apetyczne faworki kuszą z wielu sklepowych witryn. To smaczne święto jest w naszej tradycji od wieków.

Czytaj więcej

 
Kasze wracają do łask zdjęcie

Kasze wracają do łask

W przeszłości kasza często gościła na polskich stołach. Kojarzona głównie z rzeczywistością PRL-u, w miarę upływu czasu, została wyłączona z posiłków Polaków.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 8