1100 paczek M&M’s na minutę dzięki nowej linii produkcyjnej Mars Polska w Janaszówku zdjęcie

1100 paczek M&M’s na minutę dzięki nowej linii produkcyjnej Mars Polska w Janaszówku

Firma Mars Polska, jeden z czołowych producentów i eksporterów wyrobów czekoladowych, otwiera nową linię produkcyjną w fabryce czekolady w Janaszówku pod Sochaczewem. Nowa linia produkcyjna Mars Polska w Janaszówku będzie w stanie wyprodukować 1100 paczek draży M&M’s (45g) na minutę, które są najpopularniejszą marką słodyczy na świecie (Euromonitor).

Czytaj więcej

 
Ogólnopolskie Forum Rzeźnictwa - Wędliniarstwa - Kuchmistrzostwa zdjęcie

Ogólnopolskie Forum Rzeźnictwa - Wędliniarstwa - Kuchmistrzostwa

Podczas tegorocznych targów Polagra Food, w dniach 8-10 maja, odbędzie kolejna edycja Ogólnopolskiego Forum Rzeźnictwa - Wędliniarstwa - Kuchmistrzostwa. To będą 3 dni, których głównym bohaterem będzie mięso wieprzowe.

Czytaj więcej

 
Jak wybierać wędliniarskie rarytasy? Czym oferta bogata? zdjęcie

Jak wybierać wędliniarskie rarytasy? Czym oferta bogata?

Uwielbiamy biesiadować przy suto zastawionym stole. Naturalnie wędzone wędliny, zawierające tylko mięso, to rarytasy którymi pragniemy ugościć naszych bliskich. 

Czytaj więcej

 
Welcome to the main event of the food market of Ukraine!!! zdjęcie

Welcome to the main event of the food market of Ukraine!!!

25-th International specialized trade fair of equipment and technologies for food processing industry «INPRODMASH»   

Czytaj więcej

 
Święta z TRADYCYJNYMI wędlinami zdjęcie

Święta z TRADYCYJNYMI wędlinami

Czas świątecznych spotkań to również powrót do starych, tradycyjnych receptur. Czyli do wyjątkowego zestawu potraw, które zarezerwowane są tylko na czas grudniowego ucztowania. 

Czytaj więcej

 
Szybka inspekcja optyczna linii do produkcji herbatników zdjęcie

Szybka inspekcja optyczna linii do produkcji herbatników

Nutrition & Santé to jeden z czołowych europejskich producentów zdrowej i ekologicznej żywności. Produkowane przez firmę herbatniki są układane w stosy po 4 lub 5 sztuk, owijane w folię i układane z dużą szybkością w tekturowych opakowaniach.

Czytaj więcej

 
Rozwiązanie do wtryskiwania ciekłego azotu FreshlineŸ LIN-IS  Air Products pozwala udoskonalić proces produkcji wyrobów spożywczych zdjęcie

Rozwiązanie do wtryskiwania ciekłego azotu FreshlineŸ LIN-IS Air Products pozwala udoskonalić proces produkcji wyrobów spożywczych

W najnowszym materiale video firma Air Products przedstawia korzyści z montażu systemu Freshline® LIN-IS w mieszalnikach firmy Dalco. 

Czytaj więcej

 
Nowa inwestycja w wielkopolskim Robakowie zdjęcie

Nowa inwestycja w wielkopolskim Robakowie

Kilkadziesiąt osób znalazło pracę w nowej fabryce dań gotowych sushi, jaka powstała w podpoznańskim Robakowie. Warta 7 mln zł inwestycja Sushi Factory rozpoczęła się na początku 2015 r. Obecnie to najbardziej rozbudowana linia do produkcji sushi maki w Polsce i jedna z pięciu największych w Europie. To także centrum dystrybucyjne gotowe do obsługi polskich i zagranicznych sieci handlowych.  

Czytaj więcej

 
Kasza pełna smaku Knorr. Zakosztuj kasz w najlepszym wydaniu zdjęcie

Kasza pełna smaku Knorr. Zakosztuj kasz w najlepszym wydaniu

Kasze – choć znamy je od dawna, przez lata były produktami niedocenianymi i zapomnianymi. Obecnie z przytupem wracają do naszych kuchni. Co więcej, przodują w rankingach zdrowej żywności. Poznać smak kaszy w lepszym i smaczniejszym wydaniu pomogą produkty z najnowszej linii Kasza pełna smaku Knorr.

Czytaj więcej

 
Rozkosze Podniebienia Gorący Kubek Knorr - ten smak Cię uwiedzie zdjęcie

Rozkosze Podniebienia Gorący Kubek Knorr - ten smak Cię uwiedzie

Ciężki dzień w pracy? Nawał domowych obowiązków? Marzysz o chwili przyjemności? To doskonały moment na Rozkosze Podniebienia! Nowa linia Gorącego Kubka Knorr to 5 pysznych, idealnie kremowych zup o nietuzinkowych smakach i wyszukanej recepturze. Daj się uwieść!

Czytaj więcej

 
Jakich składników warto unikać w wędlinach? Dietetyk radzi. Poradnik od Nove! zdjęcie

Jakich składników warto unikać w wędlinach? Dietetyk radzi. Poradnik od Nove!

Wędliny goszczą na naszych stołach niemal codziennie. Sięgamy po nie, wierząc, że zapewniamy organizmowi wartościowych składników odżywczych, jednak często nieświadomie osiągamy odwrotny skutek. Warto przyjrzeć się temu co jemy i wybierać produkty, pozbawione dodatków do żywności.

Czytaj więcej

 
Żywność wygodna bez dodatków? To możliwe zdjęcie

Żywność wygodna bez dodatków? To możliwe

Współcześnie coraz większą wagę przywiązujemy do zdrowego stylu życia. Decydując się na zakup danego produktu, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na składniki, z jakich został on przygotowany.    

Czytaj więcej

 
Składnik owiany tajemnicą – czym jest gluten? zdjęcie

Składnik owiany tajemnicą – czym jest gluten?

Bardzo popularne ostatnimi czasy słowo „gluten” może wprowadzić zamęt w jadłospisie wielu miłośników świadomego odżywiania.

Czytaj więcej

 
Wakacyjna dieta – co jeść w okresie letnim? zdjęcie

Wakacyjna dieta – co jeść w okresie letnim?

Prawidłowo zbilansowana dieta dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych, potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Czytaj więcej

 

Laureaci programu „Doceń polskie” podsumowują rok 2017

Jak branża spożywcza ocenia rok 2017? Czym zaskoczyły minione miesiące, jakie nowe trendy pojawiły się na rynku i co przyniesie przyszłość? Między innymi te pytania zadaliśmy laureatom Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”.  Swoimi spostrzeżeniami dzielą się przedstawiciele siedmiu firm.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 18