Wynik wyszukiwania

 
Dieta na lato: sirtfood – kolejny trend czy po prostu racjonalne odżywianie? zdjęcie

Dieta na lato: sirtfood – kolejny trend czy po prostu racjonalne odżywianie?

Diet, które mogą przysporzyć naszemu zdrowiu więcej szkody, niż pożytku, jest co niemiara.

Czytaj więcej

 
Zielona dieta – jak schudnąć z zieloną herbatą zdjęcie

Zielona dieta – jak schudnąć z zieloną herbatą

Nadprogramowe kilogramy sprawiają, że czujemy się ociężali, mniej atrakcyjni, osowiali, a nasza kondycja fizyczna pozostawia wiele do życzenia.

Czytaj więcej

 
Ekstrakty roślinne – z czym to się je? zdjęcie

Ekstrakty roślinne – z czym to się je?

Pozytywne właściwości roślin znane są od wieków. Dary natury praktycznie od zawsze towarzyszyły ludziom w pielęgnacji zdrowia i dobrego nastroju. Nalewki, maści, kremy, herbaty – lista możliwości wykorzystania roślin w diecie, medycynie i kosmetyce jest długa.

Czytaj więcej

 

Jak przygotować pyszną herbatę z miodem i cytryną?

Herbata to jeden z najpopularniejszych napojów, z którymi mamy do czynienia na co dzień. Jest dużo zdrowsza niż kawa, ale także potrafi nas pobudzić. Co więcej na rynku znajdziemy mnóstwo różnych herbat, na przykład tradycyjny earl grey, czy pełna zdrowotnych właściwościherbata zielona.

Czytaj więcej

 

Zupa krem – jak wybrać blender do zup?

Zupy krem zyskują w naszych kuchniach coraz większe uznanie. Są pyszne, pożywne i stanowią idealną alternatywę dla tradycyjnej zupy. To rozgrzewające i zdrowe danie jest też wyjątkowo łatwe do wykonania. Wystarczy jedynie zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Najbardziej pomocne w tej sytuacji są oczywiście blendery. Czym zrobić zupę krem? Czy blender kielichowy sprawdzi się przy tej czynności? A może lepiej sięgnąć po blender ręczny?

Czytaj więcej

 
Rodzaje pieczywa – które jest najzdrowsze? zdjęcie

Rodzaje pieczywa – które jest najzdrowsze?

Minęły już czasy, kiedy każda dieta zaczynała się od porzucenia pieczywa. Dzisiaj do wyboru mamy tyle rodzajów chleba i bułek, że bez problemu wpasowują się w zdrową i zbilansowaną dietę. Pieczywo białe, żytnie, razowe, pełnoziarniste – które jest zdrowe i fit?

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 6