Wynik wyszukiwania

 
E-Pasaż Handlowy targów EKOstyl zdjęcie

E-Pasaż Handlowy targów EKOstyl

EKOstyl - Targi Zdrowej żywności, Stylu życia i Ekorodziny cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem osób dbających o zdrowie, kondycję czy styl życia i przyciągały tłumy odwiedzających tę imprezę gości. Targi te również inspirowały pomysły na upominki świąteczne oraz „zdrowe zakupy”. Niestety z powodu pandemii tegoroczna 8 edycja tego wydarzenia musiała zostać przełożona na inny termin (marzec 2021 r.)

Czytaj więcej

 
XIII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „NATURA FOOD” & IX Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO” zdjęcie

XIII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „NATURA FOOD” & IX Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO”

Zmienia się miejsce i data tegorocznych Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej „NATURA FOOD” oraz Targów Ekologicznego Stylu Życia „beECO”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 2 – 4 października 2020 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Czytaj więcej

 
Wegański styl życia dla początkujących zdjęcie

Wegański styl życia dla początkujących

Szacuje się, że ponad milion Polaków to wegetarianie lub weganie, a kolejne dwa miliony planują przejść w tym roku na dietę bezmięsną. Można przypuszczać, że wynika to przede wszystkim z większej świadomości konsumentów, którym coraz bardziej zależy na tym, by troszczyć się o środowisko. Globalne trendy związane z wegańskim stylem życia sprawiają, że coraz łatwiej jest przejść na „zieloną stronę mocy”. Jak zacząć swoją wielką przygodę z kuchnią roślinną?

Czytaj więcej

 
6 Międzynarodowe Targi EKOstyl 2018 – Zdrowej żywności, Zdrowego stylu życia i Ekorodziny w Bielsku-Białej zdjęcie

6 Międzynarodowe Targi EKOstyl 2018 – Zdrowej żywności, Zdrowego stylu życia i Ekorodziny w Bielsku-Białej

Targi  EKOstyl  2018  - największa na południu Polski, impreza branżowa o charakterze biznesowym. To miejsce prezentacji nowych produktów i usług związanych ze zdrowiem, a także nawiązywania kontaktów i poszukiwania partnerów na pograniczu czesko-polsko-słowackim.

Czytaj więcej

 
W dobrej formie w nowym roku – jak jeść pysznie i zdrowo? zdjęcie

W dobrej formie w nowym roku – jak jeść pysznie i zdrowo?

Czas postanowień noworocznych w pełni! To właśnie teraz czujemy się silnie zmotywowani do wprowadzania pozytywnych zmian w swoim stylu życia. Zmiana nawyków żywieniowych to jedno z najpopularniejszych wyzwań, które podejmujemy. Na co zwrócić uwagę podczas przygotowywania posiłków? I jak ograniczyć wykorzystanie produktów, które negatywnie wpływają na nasze samopoczucie i sylwetkę? Oto kilka praktycznych wskazówek.

Czytaj więcej

 
X jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz VI edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO zdjęcie

X jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz VI edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO

W terminie 13-15.10.2017 r. w Łodzi odbędzie się X jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz VI edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO.

Czytaj więcej

 
4 Międzynarodowe Targi EKOstyl 2016 – Zdrowej żywności, Zdrowego stylu życia i Ekorodziny w Bielsku-Białej zdjęcie

4 Międzynarodowe Targi EKOstyl 2016 – Zdrowej żywności, Zdrowego stylu życia i Ekorodziny w Bielsku-Białej

To doskonała okazja dla producentów i dystrybutorów,  aby dotrzeć z ofertą do szerokiej ilości odbiorców, przedstawicieli handlu i dystrybucji, a także indywidualnych odbiorców. Jest to  także  możliwość bezpośredniego kontaktu z innymi podmiotami funkcjonującymi w ekobranży, pozyskania nowych partnerów, klientów, wymiany doświadczeń i informacji.

Czytaj więcej

 
Zamień to na wiosnę! Do wiosennej odnowy wystarczą drobne zmiany w diecie i stylu życia zdjęcie

Zamień to na wiosnę! Do wiosennej odnowy wystarczą drobne zmiany w diecie i stylu życia

Nareszcie wiosna! Powiało optymizmem i wszyscy są gotowi do zmian. Nie musisz od razu robić trzęsienia ziemi – bardzo dużo można osiągnąć małymi krokami. Zadanie na początek: zdrowiej żyć i lepiej się odżywać. Jak to zrobić? Nic prostszego – wystarczy zmienić kilka codziennych nawyków i lekko zmodyfikować styl życia. Nie potrzeba mnóstwa wyrzeczeń! Po prostu zamień stare przyzwyczajenia na nowe i ciesz się zdrowiem, witalnością oraz nową pasją do życia. A być może mniejszym obwodem w talii!

Czytaj więcej

 
Wielkanoc w nowoczesnym stylu, czyli jak przygotować nieco lżejsze święta bez wychodzenia z domu zdjęcie

Wielkanoc w nowoczesnym stylu, czyli jak przygotować nieco lżejsze święta bez wychodzenia z domu

Mazurki, babki, jajka i kolorowe pisanki to synonim nadchodzących dni. Choć Wielkanoc w tradycyjnym polskim wydaniu wymagają dużej dozy pracy (i kalorii!), przy zastosowaniu kilku prostych trików, można wyczarować menu w nieco zdrowszej wersji oraz zmienić ten czas w przyjemne dni, bez niepotrzebnego zmęczenia, godzin spędzonych w sklepowych kolejkach. Podpowiadamy także, ile Polacy zamierzają wydać na tegoroczne święta i co zrobić, by były bliższe natury.

Czytaj więcej

 
Po świętach: sałatka w stylu zero waste z białą kiełbasą, jajkiem i groszkiem zdjęcie

Po świętach: sałatka w stylu zero waste z białą kiełbasą, jajkiem i groszkiem

Po świętach w Twojej lodówce jest jeszcze całkiem sporo wielkanocnego jedzenia?

Czytaj więcej

 
Pożywny obiad na zimowe dni w stylu comfort food zdjęcie

Pożywny obiad na zimowe dni w stylu comfort food

Kiełbasa Podwawelska Oryginalna, zapiekana z soczewicą i jarmużem w sosie pomidorowym

Czytaj więcej

 
5 Międzynarodowe Targi EKOstyl 2017 zdjęcie

5 Międzynarodowe Targi EKOstyl 2017

To doskonała okazja dla producentów i dystrybutorów, aby dotrzeć z ofertą do szerokiej ilości odbiorców, przedstawicieli handlu i dystrybucji, a także indywidualnych odbiorców.

Czytaj więcej

 
Sałatka w stylu francuskim zdjęcie

Sałatka w stylu francuskim

Sałatka w stylu francuskim

Czytaj więcej

 
W krainie kulinarnych fantazji. Projekty domów z otwartą kuchnią – funkcjonalnie, stylowo, nowocześnie zdjęcie
 
POLAGRA w nowym stylu zdjęcie

POLAGRA w nowym stylu

Targi POLAGRA to wydarzenie o najdłuższej tradycji, dedykowane branży spożywczej i sektorowi HoReCa. Wyróżnia je różnorodność, skala oraz biznesowa jakość jej uczestników, dzięki czemu stanowią platformę do rozwoju relacji biznesowych, również o charakterze międzynarodowym.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 161