Artykuł Dodaj artykuł

Franke na targach LivingKitchen w Kolonii

20-01-2015, 01:00

Logo FrankeDla wielu z nas życie domowe toczy się przede wszystkim w kuchni. To miejsce szczególne, które dziś nie służy już tylko do przygotowywania posiłków. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń strefy gotowania staje się idealnym miejscem do spotkań rodzinnych, towarzyskich. Miłośnikom najnowszych trendów w wyposażeniu kuchennych wnętrz przypominamy, że właśnie dziś rozpoczęły się międzynarodowe targi LivingKitchen w Kolonii.

Firma Franke również zaprezentuje tam swoje produkty. To doskonały moment na zapowiedź najnowszej kolekcji Frames by Franke, czyli perfekcyjnie dopasowanych urządzeń pod względem wzorniczym i technologicznym. Z okazji targów, uruchomiono specjalny blog z informacjami, zdjęciami i filmami o nowych produktach Franke oraz przepisami na pyszne dania z piekarnika.

Targi LivingKitchen to międzynarodowe wydarzenie, gdzie prezentowane są produkty wyposażenia kuchni. To wskaźnik nadchodzących trendów, miejsce spotkań wystawców z 22 krajów, którzy eksponują swoje najnowsze pomysły i innowacje – od mebli kuchennych, poprzez urządzenia AGD, armaturę, po oświetlenie oraz akcesoria. W ramach targów odbywają się również pokazy kulinarne prowadzone przez znane osobistości. 

Targi LivingKitchen potrwają do 25 stycznia.

Podobne artykuły