Wynik wyszukiwania

 
Opony używane - dlaczego eksperci ich nie polecają zdjęcie

Opony używane - dlaczego eksperci ich nie polecają

Opony używane można określić mianem wielkiej niewiadomej, poza tym ich zakup ma sporo wspólnego z kupnem używanego auta. Dlatego jeśli nasza wiedza na ten temat nie jest imponująca, a raczej zaledwie cząstkowa, wskazane jest skorzystanie z rady oraz doświadczenia specjalisty. W przeciwnym wypadku zakup dobrych opon używanych z pewnością będzie powodem licznych kłopotów.

Czytaj więcej

 
Oponeo.pl liderem sprzedaży opon przez Internet zdjęcie

Oponeo.pl liderem sprzedaży opon przez Internet

Głównym przedmiotem działalności firmy Oponeo.pl jest sprzedaż detaliczna opon samochodowych i motocyklowych przez Internet. Niezależnie od tego, spółka prowadzi także sprzedaż felg, narzędzi, części samochodowych oraz akcesoriów.

Czytaj więcej

 

Zupa krem – jak wybrać blender do zup?

Zupy krem zyskują w naszych kuchniach coraz większe uznanie. Są pyszne, pożywne i stanowią idealną alternatywę dla tradycyjnej zupy. To rozgrzewające i zdrowe danie jest też wyjątkowo łatwe do wykonania. Wystarczy jedynie zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Najbardziej pomocne w tej sytuacji są oczywiście blendery. Czym zrobić zupę krem? Czy blender kielichowy sprawdzi się przy tej czynności? A może lepiej sięgnąć po blender ręczny?

Czytaj więcej

 
Sałata jest dobra na wszystko – poznaj jej zalety, o których nigdy nie słyszałeś zdjęcie

Sałata jest dobra na wszystko – poznaj jej zalety, o których nigdy nie słyszałeś

Mity na temat diety modelek ograniczonej do przysłowiowego już listka sałaty sprawiają, że warzywo to kojarzone bywa jako mało odżywcze.

Czytaj więcej

 
Patelnia grillowa - co warto wiedzieć? zdjęcie

Patelnia grillowa - co warto wiedzieć?

Patelnia grillowa to idealne rozwiązanie na jesienne czy zimowe wieczory - pozwoli bowiem przywołać wspomnienia letnich smaków, nawet w sytuacjach, gdy temperatura za oknem spadnie poniżej zera. 

Czytaj więcej

 
Serce ekologii zabije w Łodzi zdjęcie

Serce ekologii zabije w Łodzi

Czas rozpocząć odliczanie! Niecałe 100 dni pozostało do najważniejszego wydarzenia branży ekoproduktów w Europie Środkowo-Wschodniej: targów NATURA FOOD  i beECO.

Czytaj więcej

 
Wybieramy najlepsze naczynia do gotowania zdjęcie

Wybieramy najlepsze naczynia do gotowania

Emaliowane, żeliwne, aluminiowe, a może wykonane ze stali nierdzewnej? Wybór naczyń do gotowania na rynku jest bardzo duży. Z łatwością można więc dobrać takie, które dobrze wpiszą się w nasze gusta i upodobania. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 7